HSC2003R3J TE CONNECTIVITY
  • More about HSC2003R3J TE CONNECTIVITY
    HSC2003R3J TE CONNECTIVITY
    HSC2003R3J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC2003R3J is described as RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS