HSC20020KJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSC20020KJ TE CONNECTIVITY
    HSC20020KJ TE CONNECTIVITY
    HSC20020KJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC20020KJ is described as RES CHAS MNT 20K OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE