HSC2001K8J TE CONNECTIVITY
  • More about HSC2001K8J TE CONNECTIVITY
    HSC2001K8J TE CONNECTIVITY
    HSC2001K8J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC2001K8J is described as RES CHAS MNT 1.8K OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE