HSC2001K2J TE CONNECTIVITY
  • More about HSC2001K2J TE CONNECTIVITY
    HSC2001K2J TE CONNECTIVITY
    HSC2001K2J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC2001K2J is described as RES CHAS MNT 1.2K OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F