HSC200180RJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSC200180RJ TE CONNECTIVITY
    HSC200180RJ TE CONNECTIVITY
    HSC200180RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC200180RJ is described as RES CHAS MNT 180 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"