HSC20010KJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSC20010KJ TE CONNECTIVITY
    HSC20010KJ TE CONNECTIVITY
    HSC20010KJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC20010KJ is described as RES CHAS MNT 10K OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"