HSC1006R8J TE CONNECTIVITY
  • More about HSC1006R8J TE CONNECTIVITY
    HSC1006R8J TE CONNECTIVITY
    HSC1006R8J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC1006R8J is described as RES CHAS MNT 6.8 OHM 5% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.