HSC10015RJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSC10015RJ TE CONNECTIVITY
    HSC10015RJ TE CONNECTIVITY
    HSC10015RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSC10015RJ is described as RES CHAS MNT 15 OHM 5% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.