HSA556RJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSA556RJ TE CONNECTIVITY
    HSA556RJ TE CONNECTIVITY
    HSA556RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSA556RJ is described as RES CHAS MNT 56 OHM 5% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK