HSA54R7J TE CONNECTIVITY
  • More about HSA54R7J TE CONNECTIVITY
    HSA54R7J TE CONNECTIVITY
    HSA54R7J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSA54R7J is described as RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"