HSA50R56J TE CONNECTIVITY
  • More about HSA50R56J TE CONNECTIVITY
    HSA50R56J TE CONNECTIVITY
    HSA50R56J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSA50R56J is described as RES CHAS MNT 0.56 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE