HSA50R015J TE CONNECTIVITY
  • More about HSA50R015J TE CONNECTIVITY
    HSA50R015J TE CONNECTIVITY
    HSA50R015J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSA50R015J is described as RES CHAS MNT 0.015 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.