HSA50820RJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSA50820RJ TE CONNECTIVITY
    HSA50820RJ TE CONNECTIVITY
    HSA50820RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSA50820RJ is described as RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM