HSA5060RJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSA5060RJ TE CONNECTIVITY
    HSA5060RJ TE CONNECTIVITY
    HSA5060RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSA5060RJ is described as RES CHAS MNT 60 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE