HSA50330RJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSA50330RJ TE CONNECTIVITY
    HSA50330RJ TE CONNECTIVITY
    HSA50330RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSA50330RJ is described as RES CHAS MNT 330 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM