HSA5022RJ TE CONNECTIVITY
  • More about HSA5022RJ TE CONNECTIVITY
    HSA5022RJ TE CONNECTIVITY
    HSA5022RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSA5022RJ is described as RES CHAS MNT 22 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE