HSA255K6J TE CONNECTIVITY
  • More about HSA255K6J TE CONNECTIVITY
    HSA255K6J TE CONNECTIVITY
    HSA255K6J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSA255K6J is described as RES CHAS MNT 5.6K OHM 5% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"