HSA103K3J TE CONNECTIVITY
  • More about HSA103K3J TE CONNECTIVITY
    HSA103K3J TE CONNECTIVITY
    HSA103K3J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. HSA103K3J is described as RES CHAS MNT 3.3K OHM 5% 16W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK