H8215KDYA TE CONNECTIVITY
  • More about H8215KDYA TE CONNECTIVITY
    H8215KDYA TE CONNECTIVITY
    H8215KDYA is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. H8215KDYA is described as RES 215K OHM 1/4W 0.5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM