H815K4BYA TE CONNECTIVITY
  • More about H815K4BYA TE CONNECTIVITY
    H815K4BYA TE CONNECTIVITY
    H815K4BYA is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. H815K4BYA is described as RES 15.4K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"