H8121KBYA TE CONNECTIVITY
  • More about H8121KBYA TE CONNECTIVITY
    H8121KBYA TE CONNECTIVITY
    H8121KBYA is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. H8121KBYA is described as RES 121K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"