H8105KBYA TE CONNECTIVITY
  • More about H8105KBYA TE CONNECTIVITY
    H8105KBYA TE CONNECTIVITY
    H8105KBYA is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. H8105KBYA is described as RES 105K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK