H430R9BZA TE CONNECTIVITY
  • More about H430R9BZA TE CONNECTIVITY
    H430R9BZA TE CONNECTIVITY
    H430R9BZA is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. H430R9BZA is described as RES 30.9 OHM 1/2W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"