H424R3BZA TE CONNECTIVITY
  • More about H424R3BZA TE CONNECTIVITY
    H424R3BZA TE CONNECTIVITY
    H424R3BZA is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. H424R3BZA is described as RES 24.3 OHM 1/2W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"