FRN200SJ680R TE CONNECTIVITY
  • More about FRN200SJ680R TE CONNECTIVITY
    FRN200SJ680R TE CONNECTIVITY
    FRN200SJ680R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRN200SJ680R is described as RES 680 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM