FRN200SJ20R TE CONNECTIVITY
  • More about FRN200SJ20R TE CONNECTIVITY
    FRN200SJ20R TE CONNECTIVITY
    FRN200SJ20R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRN200SJ20R is described as RES 20.0 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK