ER74R01KT TE CONNECTIVITY
  • More about ER74R01KT TE CONNECTIVITY
    ER74R01KT TE CONNECTIVITY
    ER74R01KT is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. ER74R01KT is described as RES 0.01 OHM 3W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"