EP7W470RJ TE CONNECTIVITY
  • More about EP7W470RJ TE CONNECTIVITY
    EP7W470RJ TE CONNECTIVITY
    EP7W470RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. EP7W470RJ is described as RES 470 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"