EP5WS2K2J TE CONNECTIVITY
  • More about EP5WS2K2J TE CONNECTIVITY
    EP5WS2K2J TE CONNECTIVITY
    EP5WS2K2J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. EP5WS2K2J is described as RES 2.2K OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM