EP3WS10RJ TE CONNECTIVITY
  • More about EP3WS10RJ TE CONNECTIVITY
    EP3WS10RJ TE CONNECTIVITY
    EP3WS10RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. EP3WS10RJ is described as RES 10 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK