DPC-3U25CS1X TE CONNECTIVITY
  • Part Number: DPC-3U25CS1X
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: Contactor, Definite Purpose, 25 A, 208/240 VAC, 3 Pole, Combo Screws
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about DPC-3U25CS1X TE CONNECTIVITY
    DPC-3U25CS1X TE CONNECTIVITY
    DPC-3U25CS1X is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Contactors category. DPC-3U25CS1X is described as Contactor, Definite Purpose, 25 A, 208/240 VAC, 3 Pole, Combo Screws. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM