DPC-3T30CS1X TE CONNECTIVITY
  • Part Number: DPC-3T30CS1X
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: Contactor, Definite Purpose, 30 A, 120 VAC, 3 Pole, Combo Screws
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about DPC-3T30CS1X TE CONNECTIVITY
    DPC-3T30CS1X TE CONNECTIVITY
    DPC-3T30CS1X is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Contactors category. DPC-3T30CS1X is described as Contactor, Definite Purpose, 30 A, 120 VAC, 3 Pole, Combo Screws. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE