DPC-3T25CS1X TE CONNECTIVITY
  • Part Number: DPC-3T25CS1X
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: Contactor, Definite Purpose, 25 A, 120 VAC, 3 Pole, Combo Screws
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about DPC-3T25CS1X TE CONNECTIVITY
    DPC-3T25CS1X TE CONNECTIVITY
    DPC-3T25CS1X is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Contactors category. DPC-3T25CS1X is described as Contactor, Definite Purpose, 25 A, 120 VAC, 3 Pole, Combo Screws. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.