DPC-3Q30CS1X TE CONNECTIVITY
  • Part Number: DPC-3Q30CS1X
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: Contactor, Definite Purpose, 30 A, 24 VAC, 3 Pole, Combo Screws
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about DPC-3Q30CS1X TE CONNECTIVITY
    DPC-3Q30CS1X TE CONNECTIVITY
    DPC-3Q30CS1X is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Contactors category. DPC-3Q30CS1X is described as Contactor, Definite Purpose, 30 A, 24 VAC, 3 Pole, Combo Screws. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"