DPC-3H30CS1X TE CONNECTIVITY
  • Part Number: DPC-3H30CS1X
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: Contactor, Definite Purpose, 30 A, 480 VAC, 3 Pole, Combo Screws
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about DPC-3H30CS1X TE CONNECTIVITY
    DPC-3H30CS1X TE CONNECTIVITY
    DPC-3H30CS1X is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Contactors category. DPC-3H30CS1X is described as Contactor, Definite Purpose, 30 A, 480 VAC, 3 Pole, Combo Screws. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM