D-500-L455-1-612-120 TE CONNECTIVITY
  • Part Number: D-500-L455-1-612-120
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: DARA BUS, IN-LINE MICROCOUPLER, 1 STUB, 10612 SINGLE OPTIMIZED SHIELD CABLE
  • Category: Crimping Tools
  • Status:
  • More about D-500-L455-1-612-120 TE CONNECTIVITY
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Crimping Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Crimping Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP