CRGH0805J4K3 TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0805J4K3 TE CONNECTIVITY
    CRGH0805J4K3 TE CONNECTIVITY
    CRGH0805J4K3 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0805J4K3 is described as RES SMD 4.3K OHM 5% 1/3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS