CRGH0603J620K TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0603J620K TE CONNECTIVITY
    CRGH0603J620K TE CONNECTIVITY
    CRGH0603J620K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0603J620K is described as RES SMD 620K OHM 5% 1/5W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"