CRGH0603F9K09 TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0603F9K09 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F9K09 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F9K09 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0603F9K09 is described as RES SMD 9.09K OHM 1% 1/5W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE