CRGH0603F63K4 TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0603F63K4 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F63K4 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F63K4 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0603F63K4 is described as RES SMD 63.4K OHM 1% 1/5W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE