CRGH0603F20K5 TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0603F20K5 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F20K5 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F20K5 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0603F20K5 is described as RES SMD 20.5K OHM 1% 1/5W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"