CRGH0603F1K47 TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0603F1K47 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F1K47 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F1K47 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0603F1K47 is described as RES SMD 1.47K OHM 1% 1/5W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM