CRGH0603F1K02 TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0603F1K02 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F1K02 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F1K02 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0603F1K02 is described as RES SMD 1.02K OHM 1% 1/5W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM