CRGH0603F12K7 TE CONNECTIVITY
  • More about CRGH0603F12K7 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F12K7 TE CONNECTIVITY
    CRGH0603F12K7 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRGH0603F12K7 is described as RES SMD 12.7K OHM 1% 1/5W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM