CRG0805J2R2 TE CONNECTIVITY
  • More about CRG0805J2R2 TE CONNECTIVITY
    CRG0805J2R2 TE CONNECTIVITY
    CRG0805J2R2 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRG0805J2R2 is described as RES SMD 2.2 OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH