CRG0805J2K7 TE CONNECTIVITY
  • More about CRG0805J2K7 TE CONNECTIVITY
    CRG0805J2K7 TE CONNECTIVITY
    CRG0805J2K7 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRG0805J2K7 is described as RES SMD 2.7K OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"