CRG0603J2R7 TE CONNECTIVITY
  • More about CRG0603J2R7 TE CONNECTIVITY
    CRG0603J2R7 TE CONNECTIVITY
    CRG0603J2R7 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRG0603J2R7 is described as RES SMD 2.7 OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK