CRG0603F390K TE CONNECTIVITY
  • More about CRG0603F390K TE CONNECTIVITY
    CRG0603F390K TE CONNECTIVITY
    CRG0603F390K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRG0603F390K is described as RES SMD 390K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE