CRG0402J68R TE CONNECTIVITY
  • More about CRG0402J68R TE CONNECTIVITY
    CRG0402J68R TE CONNECTIVITY
    CRG0402J68R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRG0402J68R is described as RES SMD 68 OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A