CRG0402J56K TE CONNECTIVITY
  • More about CRG0402J56K TE CONNECTIVITY
    CRG0402J56K TE CONNECTIVITY
    CRG0402J56K is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRG0402J56K is described as RES SMD 56K OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM